Ay Çekirdeği Kavurma Makinası Rozen Makina

Ay Çekirdeği Kavurma Makinası

Kuruyemiş Kavurrma Makinası

Fındık, iltihap ve insülin direnci. (2010).

Kronik inflamasyon aterosklerotik süreçte gelecekteki CVD olaylarını öngören ve insülin direncinin patogenezi ile yakından ilişkili olan önemli bir erken aşama olduğundan, son zamanlarda yapılan birçok çalışma fındık tüketiminin inflamasyon ve insülin direnci üzerindeki potansiyel etkisine odaklanmıştır. ROZEN Kuruyemiş Makinaları, kaju kavurma, çekirdek kavurma, kuruyemiş kavurma, cips üretim, badem kırma, fritöz, kuruyemiş tuzlama makinalarını sizler için üretmektedir. Farklı mekanizmalar yoluyla, magnezyum, lif, alfa-linolenik asit, L-arginin, antioksidanlar ve MUFA gibi bazı fındık bileşenleri iltihap ve insülin direncine karşı koruma sağlayabilir.

ROZEN Kuruyemiş Makinaları, kaju kavurma, çekirdek kavurma, kuruyemiş kavurma, cips üretim, badem kırma, fritöz, kuruyemiş tuzlama makinalarını sizler için üretmektedir.

Fındıkların iltihap üzerindeki etkisi. (2008).

Bazı ileriye dönük çalışmalarda sık fındık tüketimi ile azalmış kardiyovasküler mortalite ve tip 2 diyabet riski arasında gözlenen ilişki, bu modülatör besinlerin hepsinde fındıkların zengin olması gerçeğiyle açıklanabilir. ROZEN Kuruyemiş Makinaları, kaju kavurma, çekirdek kavurma, kuruyemiş kavurma, cips üretim, badem kırma, fritöz, kuruyemiş tuzlama makinalarını sizler için üretmektedir. Aslında, kesitsel çalışmalarda sık sık fındık tüketimi bazı periferik inflamasyon belirteçlerinin düşük konsantrasyonları ile ilişkilendirilmiştir. Somun tüketiminin son klinik çalışmalarda CRP, IL-6 ve bazı endotelyal belirteçlerin plazma konsantrasyonunu azalttığı da gösterilmiştir.