ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNALARI Rozen Makina

ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNALARI

cropped iconn

Rozen Kuruyemiş Makinaları sizler için en yeni teknoloji ile en verimli makinaları üretmektedir. En yeni teknoloji ile birlikte kuruyemiş kavurma fırınları, paletli kuruyemiş kavurma fırınları, paletli kuruyemiş makinaları, dönerli kuruyemiş kavurma fırınları, dönerli kuruyemiş makinaları, üç bantlı kuruyemiş kavurma makinaları, üç paletli kuruyemiş kavurma makinaları, leblebi kızartma makinaları, perakende için kuruyemiş makinalarını siz müşterilerimiz için üretmektedir.

Sizler için en yeni teknoloji ile en verimli makinaları üretmektedir. En verimli teknoloji ile birlikte draje kaplama makinaları, ballı susam kaplama makinaları, susam kaplama makinaları, ağda kaynatma makinaları, soğutma makinaları, bekletme tenkeleri, dönerli kavurma makinaları, fritöz makinaları, badem şekeri makinaları, leblebi şekeri makinaları ve kuruyemiş makinalarını ihtiyacı olan müşterilerimiz için üretmektedir.

Sizler için en yeni teknoloji ile en verimli makinaları üretmektedir. En yeni teknoloji ile birlikte badem kırma makinaları, badem eleme makinaları, ceviz eleme makinaları ve kuruyemiş makinalarını en uygun şekilde siz müşterilerimiz için üretmektedir. Sizler için en yeni teknoloji ile en verimli makinaları üretmektedir.

En verimli teknoloji ile birlikte leblebi imalat makinaları, sarı leblebi üretim makinaları, leblebi benekleme makinaları, dönerli kavurma makinaları, dönerli kuruyemiş makinaları, nohut sulama makinaları, tavlama makinaları ve kuruyemiş makinalarını siz müşterilerimiz için üretmektedir.

ROZEN MAKİNA SANAYİ, 1993 yılından bu yana Denizli’de kuruyemiş kavurma makinaları imalatı faaliyetlerini sürdürmektedir. Ramazan Özen tarafından kurulan ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNALARI SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. üretimde her zaman en iyi çözümü ve kaliteyi ilke edinmiş, kullanılışlılığı ve kalitesiyle, sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Gıda sektöründeki müşterilerimizin küresel rekabet ortamında yüksek nitelikli ve kaliteli işler çıkarmasına yardımcı olmaktır.Ülkemiz ve bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak üzere, verimli ve etkin yönetilen, kaliteli ürünleri zamanında ve en uygun maliyetle piyasa ve müşterilerine sunan, yenilikçi düşünceleri hizmetlere dönüşmektir.

ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNALARI İMALATI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Denizli Kuruyemiş Kavurma Makinaları İmalatı Sanayi.